Aktywny fotel biurowy: 3Dee - Twoje zdrowe plecy w pracy

3Dee – ergonomiczny fotel biurowy

3Dee to fotel, który łączy klasyczne wzornictwo z technologią gwarantującą ergonomię siedzenia.

Fotel 3Dee został zaprojektowany dla osób, które znaczną część dnia spędzają za biurkiem. Za sprawą unikalnego mechanizmu kinematycznego, zapewnia pełną swobodę ruchu podczas pracy siedzącej. Opatentowany przegub u podstawy z kolei umożliwia ruch tożsamy z naturalną biomechaniką naszego ciała. Dzięki temu fotel 3Dee jest idealną opcją dla osób, które potrzebują i chcą zapewnić sobie większą dawkę codziennego ruchu.

3Dee fotel, który aktywizuje ciało

3Dee zapewnia optymalny ruch w trakcie siedzenia. Unikalny amortyzator zapewnia nieskrępowany trójwymiarowy ruch siedziska. Dzięki temu siedzenie na fotelu 3Dee stymuluje i aktywizuje mięśnie i powięzi tułowia oraz odciąża kręgosłup. Podobnie jak w przypadku siedzenia na piłce, na fotelu 3Dee kręgosłup stymulowany jest do ruchu przez aktywne podłoże. Cały czas napinane i rozluźniane są mięśnie przykręgosłupowe, a to z kolei przeciwdziała bólowi pleców i dyskomfortowi związanego z długotrwałym siedzeniem. Pozostałymi zaletami aktywnego siedzenia są lepsze dotlenienie, poprawa samopoczucia oraz koncentracji.

Przejdź do Sklepu
aktywny fotel 3Dee

Twoje ciało zostało stworzone do ruchu!

Podczas gdy wcześniej uważano, że istnieje tylko jedna prawidłowa postawa w czasie siedzenia, dziś już wiemy, że było to błędne założenie. Optymalnie jest utrzymywać ciało w ciągłym ruchu i nigdy nie pozostawać dłużej w jednej pozycji. Obecnie aktywne siedzenie uważane jest za najbardziej naturalny i najzdrowszy sposób siedzenia. Zakłada on, bowiem zmianę położenia ciała tak często jak to możliwe. Jest szczególnie ważne w przypadku osób, których praca wiąże się ze spędzaniem wielu godzin przed komputerem. Jeśli szukasz ergonomicznego krzesła biurowego i chcesz siedzieć zdrowiej, rozważ zakup ergonomicznego fotela 3Dee, dzięki któremu będziesz mógł ćwiczyć, nie wychodząc zza biurka!

Przejdź do Sklepu